Школа як вона є! - Форум
Понеділок, 05/12/2016, 13:32
Вітаю Вас Гость | RSS

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
Хмельницької області

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Про школу » Про школу » Школа як вона є!
Школа як вона є!
Павло_ВасильовичДата: Четвер, 07/10/2010, 14:34 | Повідомлення # 1
Генерал-полковник
Група: Заблоковані
Репутація: 132
Статус: Offline
Я хочу почитати різні коментарі. Будь-ласка, включайтесь в обговорення.

НаткаДата: Понеділок, 21/03/2011, 17:03 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Репутація: 52
Увага: акція, яка принесе додатковий бонус класному колективу у рейтинговій таблиці діяльності класних колективів

Шановні учні! Навчальний рік день за днем добігає кінця. А це значить, що не за горами підбиватимемо результати навчально-виховної діяльності як окремих класів, так і особисті. Запрошую вас поділитися на сторінках сайту своїми враженнями про пережите за рік у школі. Що вам подобається у закладі, а що - ні? Що б ви змінили? Які заходи вам запам'яталися? Які предметні тижні, на вашу думку, були найцікавішими? Які проблеми ще не вирішені нами? Як їх можна вирішити? Відповіді на ці та інші питання хотілося б прочитати у ваших відгуках. Найактивніші учасники веб-обговорення (обов'язково вказуйте свій клас, подаючи коментар!!!) додадуть у рейтингову таблицю своєму класу додаткові бали. А скоро ж нам визначати "Клас року -2011"!!! Таким чином, дорогі діти, ви включитеся в шкільну акцію "Розкажи про свою школу". Будьте активними, додайте до рейтингу вашого класу додатковий бал!!!! Популяризуйте життя нашої школи! Будьте патріотами нашої школи!!! До участі в акції запрошую не тільки учнів, які навчаються зараз у закладі, але й наших випускників, педагогів, батьків!!! З повагою директор школи Собчук Н.М.

ленаДата: Середа, 06/04/2011, 17:10 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Учні
Репутація: 0
МЕНІ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ЦЯ ШКОЛА, У НІЙ Є БАГАТО ЦІКАВОГО, ВОНА ДУЖЕ ГАРНА ТА ПРОСТОРА,В УСІХ КЛАСАХ ЗАВЖДИ ДУЖЕ ЗАТИШНО ТА ТЕПЛО, АЛЕ НЕ В КЛАСІ МУЗИКИ, ІНОДІ НА УРОКАХ ДІТИ ОДЯГАЮТЬ КУРТКИ ТОМУЩО ІМ ХОЛОДНО. ХОТІЛОСЬ АБИ САМЕ В ЦЬОМУ КЛАСІ БУЛО ТАК САМО ЗАТИШНО ТА ТЕПЛО ЯК І В УСІХ ІНШИХ. Я ГАДАЮ ЩО НА НАСТУПНИЙ РІК БУДЕ ВСЕ АБИ ВІН БУВ ЗАТИШНИМ.Я БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА ВАМ ЯКЩО ВИ ЗРОБИТЕ ЦЕЙ КЛАС ТАКИМ САМИМ ЯК І ІНШІ!

Додано (06/04/2011, 18:10)
---------------------------------------------
ШКОЛА №6-ЦЕ ШКОЛА МРІЙ,АДЖЕ САМЕ В НІЙ ЩОРАНКУ ПРОВОДИТЬСЯ ЗАРЯДКА НА ЯКУ УСІ ЗРАДІСТЮ ІДУТЬ. НЕЗАБАРОМ БУДЕ РАДІО, ПО ЯКОМУ БУДЕ МОЖНА ПРИВІТАТИ СВОЇХ ОДНОКЛАСНИКІВ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ. У ШКОЛІ ПРОТЯГОМ РОКУ ВІДБУВАЛОСЯ ДУЖЕ БАГАТО ЦІКАВИХ СВЯТ, ТОМУ Є ЩО ПРИГАДАТИ, КОЛИ ВІДБУВАЛОСЯ СВЯТО У НАШІЙ ШКОЛІ ПРОВОДИЛИСЯ ЦІКАВІ ІГРИ В ЯКИХ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ УЧНІ 5-8 КЛАСІВ. ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ НАШОМУ ДИРЕКТОРУ СОБЧУК НАТАЛІ МИКОЛАЇВНІ, АДЖЕ САМЕ ЗАВДЯКИ ЇЙ МИ І МАЄМО ТАКУ ПРИКРАСНУ ШКОЛУ. ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ ЗА ТЕ ЩО ВИ ДЛЯ НАС ЗРОБИЛИ!

НаткаДата: Неділя, 10/04/2011, 19:13 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Дякую, Оленко! Побажання обов'язково врахуємо!!!

ленаДата: Вівторок, 12/04/2011, 16:30 | Повідомлення # 5
Рядовой
НАПЕВНО УСІ ДІТИ МРІЯЛИ Б ПРО ТАКУ ШКОЛУ, АДЖЕ НЕ В КОЖНОМУ МІСТІ Є ТАКІ ГАРНІ НАВЧЯЛЬНІ ЗАКЛАДИ. Я ГАДАЮ ЩО УСІМ УЧНЯМ БУЛО Б ЦІКАВО АБИ НА КОЖНІЙ ПЕРЕРВІ ГРАЛА МУЗИКА, А ЗРОБИТИ ТАКІ ПЕРЕРВИ МОЖНА БУЛО Б ЗАВДЯКИ КОМПЮТЕРА. КОМПЮТЕР МОЖНА БУЛО Б ПОСТАВИТИ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ ТА ВКЛЮЧАТИ МУЗИКУ, АЛЕ КОЖЕН УЧЕНЬ МАЄ СВІЙ СМАК І ТОМУ НЕ УСІ ЛЮБЛЯТЬ ОДНАКОВУ МУЗИКУ. МОЖНА БУЛО Б ЗРОБИТИ СПИСОК, У ЯКОМУ УЧНІ МОГЛИ ЗАПИСУВАТИ ПІСНЮ ЯКУ Б ВОНИ ХОТІЛИ ПОЧУТИ, КОЖНА ДИТИНА МОГЛА Б ЗАПИСАТИ ОДНУ НАЗВУ ПІСНІ ЯКУ Б ВОНА ХОТІЛА ПОЧУТИ. НА МОЮ ДУМКУ ЦЕ БУЛО Б ДУЖЕ ЦІКАВО, АДЖЕ У НАШІЙ ШКОЛІ УСІ ДІТИ ЛЮБЛЯТЬ МУЗИКУ. БУДУ ВАМ ДУЖЕ ВДЯЧНА ЯКЩО ВИ ВРАХУЄТЕ МОЄ ПОБАЖАННЯ. smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile

Додано (12/04/2011, 17:30)
Мені буде цікаво прочитати багато коментарів про нашу улюблену школу. Пишіть та дізнавайтеся багато цікавого на нашому сайті.

СацюкДата: Середа, 13/04/2011, 12:50 | Повідомлення # 6
Рядовой
Щоранку ми з усмішкою біжемо до школи, аби піти на нашу улюблену зарядку яка відбувається о 8:15 - за цю зарядку я хочу сказати велике дякую нашому деректору Собчук Наталії Миколаївні.
велике дякую ! smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile

ленаДата: Середа, 13/04/2011, 17:37 | Повідомлення # 7
Рядовой
smile smile smile :) smile smile smile smile smile РАНКОВА ЗАРЯДКА ПРОСТО СУПЕР! ПІД КЛАСНУ МУЗИКУ І ВИКОНУВАТИ ВПРАВИ КЛАСНО smile smile smile smile smile smile smile smile smile

Додано (13/04/2011, 18:27)
ШАНОВНА НАЛІЯ МИКОЛАЇВНА! ХОЧУ ПОПРОСИТИ ВАС, АБИ НАРАНКОВІЙ ЗАРЯДЦІ БУЛО ДЕКІЛЬКА НОВИХ ВПРАВ. v ok love respect

Додано (13/04/2011, 18:36)
МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ЩО МОЖНА БУЛО Б ЗРОБИТИ КОНКУРС НА НАЙКРАЩИЙ КЛАС, ЯКИЙ АКТИВНО ВИКОНУЄ ЗАРЯДКУ ТА ВІДВІДУЄ ЇЇ. ЯК ВАМ ТАКА ІДЕЯ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА?

Додано (13/04/2011, 18:37)
МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ЩО МОЖНА БУЛО Б ЗРОБИТИ КОНКУРС НА НАЙКРАЩИЙ КЛАС, ЯКИЙ АКТИВНО ВИКОНУЄ ЗАРЯДКУ ТА ВІДВІДУЄ ЇЇ. ЯК ВАМ ТАКА ІДЕЯ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА?

Додано (13/04/2011, 18:37)

НаткаДата: Середа, 13/04/2011, 17:46 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Дякую і вам, діти, за ваше розуміння користі такої справи. Обов'язково враховуватимемо в рейтинговій таблиці активність класу на зарядці.

crisisДата: Середа, 13/04/2011, 20:07 | Повідомлення # 9
Рядовой
Репутація: 10
А мені, в нашій школі, подобається те, що проходить багато конкурсів, змагань та цікавих уроків. Під час них, кожен учень може проявити свої здібності та навички. Мені особисто подобаються вікторини та тематичні дні.

ІнусяДата: Четвер, 14/04/2011, 09:07 | Повідомлення # 10
Рядовой
Наталія Миколаївна! Чому б нам не придумати власний гімн, герб, або емблему школи. Потім надрукувати власні щоденники, блокноти, закладки, дипломи, подяки, з власною емблемою 6-ої школи. Інна 5-ий клас.

НадяДата: П'ятница, 15/04/2011, 11:14 | Повідомлення # 11
Рядовой
Наша зарядка найкраща!!!!!!!!!!!

Додано (15/04/2011, 12:14)
Наша зарядка найкраща!!!!!!!!!!!

ЖекаДата: П'ятница, 15/04/2011, 11:48 | Повідомлення # 12
Рядовой
Я дуже радію,що нам зробили зарядку.

Додано (15/04/2011, 12:48)
Я дякую вам любі вчитилі за ваше старання.

НаткаДата: Субота, 16/04/2011, 21:14 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
ІННІ Герб і прапор школи ми маємо, а щодо решти - гарна пропозиція. Закладки, дипломи, подяки, дійсно, можна зробити із гербом школи. А щоденники, зошити, блокноти - це вимагає коштів. Прораховували: якісна продукція - великі витрати. Хоча на недалеке майбутнє це у мене в планах. Крім цього, придумали ще дещо. Не буду розкривати усіх секретів. Побачите наступного навчального року у вересні. Поки що гімну не маємо, тому спішіть надіслати свої варіанти шкільного гімну. Кращий і стане офіційною урочистою піснею школи.

АндрійчукДата: Середа, 20/04/2011, 18:41 | Повідомлення # 14
Рядовой
Репутація: 12
Що ж можу сказати, школа у нас дуже змінилася після приходу Собчук Н.М. і змінилася в кращу сторону.
За це ми їй і дякуємо, мені школа дуже подобається! Вчителі доступной дають матеріал, в школі завжди багато цікавих конкурсів та змагань smile
А зараз ще зробили зарядку, в зарядці все подобається, після неї багато емоцій і енергії на цілий день!

Дякую!

ленаДата: Четвер, 12/05/2011, 17:28 | Повідомлення # 15
Рядовой
Напевно не кожна школа є такою як наша, адже наша школа є самою найкращою адже завдяки нашому директору ми йдемо до школи з радістю, хочемо там навчатися багато цікавого та приймати активну участь у тих конкурсах які проводяться в нашій школі. Велике вам дякую за таку школу ми усі знаємо що ви найкраща!!!!!!!!!! bye bye ok respect up v smile

Форум » Про школу » Про школу » Школа як вона є!
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Шепетівська ЗОШ №6 © 2016