Улюблені вчителі! - Форум
Субота, 03/12/2016, 12:35
Вітаю Вас Гость | RSS

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
Хмельницької області

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Про школу » Про школу » Улюблені вчителі! (Тема про своїх улюблених вчителів)
Улюблені вчителі!
crisisДата: Середа, 13/04/2011, 20:35 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Учні
Репутація: 10
Статус: Offline
В цій темі пропоную розповідати про своїх улюблених вчителів. Розкажіть чому вони є найкращими!!!

Додано (13/04/2011, 21:35)
---------------------------------------------
Всі ми живемо в невеличкому місті Шепетівка. Всі ми ходимо до нашої улюбленої школи №6. І всі ми любимо нашу першу вчительку Стецюк Ніну Василівну. Вона навчила нас читати, писати, рахувати, малювати і творити. А саме головне, вона навчає нас думати і вільно висловлювати свої думки. Для цього вона не шкодує ні свого особистого часу ні здоров'я. Ми впевненні, що все чому Ви нас навчали стане нам в пригоді в подальшому житті!!!

Учні 4-го класу

НадяДата: П'ятница, 15/04/2011, 10:42 | Повідомлення # 2
Рядовой
Репутація: 0
МІСТО ШЕПЕТІВКА Є МІСТОМ МРІЙ САМЕ У ЦЬОМУ МІСТІ Я НАРОДИЛАСЬ ЗАРАЗ НАВЧАЮСЬ У УЛЮБЛЕНІЙ УСІМ ШКОЛІ №6 ТАМ МЕНЕ НАВЧАЛА МОЯ ПЕРША ВЧИТЕЛЬКА КОНДРИШЕНА ОЛЕНА СЕРГІЇВНА Я ХОЧУ СКАЗАТИ ЇЙ ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ЗА ТАКЕ ДОБРЕ НАВЧАННЯ ТА УСІМ ВЧИТЕЛЯМ ЯКІ НАВЧАЮТЬ УЧНІВ АДЖЕ САМЕ ЗАВДЯКИ ЇМ МИ І Є ТАКИМИ ВВІЧЛИВИМИ ТА ДОБРИМИ УЧНЯМИ
ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ! ВАША НАДІЙКА УЧЕНИЦЯ 5-КЛАСУ!

ленаДата: П'ятница, 15/04/2011, 10:49 | Повідомлення # 3
Рядовой
МІСТО ШЕПЕТІВКА Є ДУЖЕ ГАРНЕ МІСТО. В НЬОМУ Є БАГАТО ПРЕКРАСНИХ МУЗЕЇВ, А ТАКОЖ І БАГАТО ШКІЛ. В ОДНІЙ ІЗ НИХ Я НАВЧАЮСЬ - ЦЕ Є ШКОЛА №6. З ПЕРШОГО КЛАСУ ВОНА МЕНЕ НАВЧАЛА ЯК ПИСАТИ, РАХУВААТИ, ЧИТАТА ТА БУТИ ВВІЧЛИВОЮ, ОХАЙНОЮ ДІВЧИНКОЮ. ХОЧУ СКАЗАТИ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ СВОЇЙ ПЕРШІЙ ВЧИТЕЛЬЦІ ЯКУ ЗВАТИ КОНДРИШЕНА ОЛЕНА СЕРГІЇВНА, САМЕ ЗАВДЯКИ ЇЙ Я ЗАРАЗ ДОБРЕ НАВЧАЮСЬ ТА Є ВІДМІННИЦЕЮ.
ТА ДЯКУЮ Я ХОЧУ СКАЗАТИ НЕ ТІЛЬКИ СВОЇЙ ПЕРШІЙ ВЧИТЕЛЬЦІ, АЛЕ Й ТИМ ВЧИТЕЛЯМ ЯКІ МЕНЕ ЗАРАЗ НАВЧАЮТЬ.САМЕ ЗАВДЯКИ ЇМ Я І Є ТАКОЮ.
ВЕЛИКЕ ВАМ УСІМ ДЯКУЮ, ВАША ОЛЕНКА!!!!!!!!!!!!! ok ok ok ok

НадяДата: П'ятница, 15/04/2011, 11:31 | Повідомлення # 4
Рядовой
Я НАРОДИЛАСЬ і ПРОЖИВАЮ У ЧУДОВОМУ МІСТІ ШЕПЕТІВЦІ! Я ХОДЖУ У ЧУДОВУ ШКОЛУ №6! ТУТ Є БАГАТО ЧУДОВИХ ВЧИТЕЛІВ! АЛЕ НАЙБІЛЬШЕ ПОДОБАЄТЬСЯ НАТАЛЯ МИКОЛАІВНА, ІРИНА ІВАНІВНА, ОЛЬГА ПЕТРІВНА І ВАЛЕНТИНА КУЗЬМІВНА!!!!!!

_Dasha_Дата: Четвер, 21/04/2011, 16:24 | Повідомлення # 5
Рядовой
Репутація: 8
Усі стежки - від шкільного порога. Початок усіх професій - у шкільному класі.Ключ до всіх духовних багатств світу - у нього, шкільного наставника.
Це ж бо він, учитель, повів нас у світ знань, допоміг обрати з тисяч свою дорогу в житті, навчив не лише премудрощів шкільних предметів, а й найскладнішої з наук - бути людиною.Тому стільки глибоких почуттів у словах "учителю мій", які промовляють люди різного віку й життєвого досвіду в усіх куточках світу. Саме до вчителя спрямовані найкращі слова подяки за те, що він робит для дітей, для справи виховання.
Їхня мета благородна - сьогодні працювати для майбутнього, сіяти зерна доброго, світлого, щоб зійшли вони в душах молодого покоління. Справжній учитель не байдужий до долі своїх вихованців, він радіє і переживає за них, у разі необхідності підкаже й допоможе.Вчителі прагнуть, щоб молодь була сильною, розумною, винахідливою.
Я вважаю себе щасливою людиною, бо на життєвому шляху мені зустрілися талановиті вчителі, справжні майстри своєї справи.
Такі звичайні, здавалося б, люди. Та в серці вони залишаються назавжди.
Учитель...Яке звичайне і яке містке це слово! Той, хто навчає, хто збагачує розум і душу молодої людини, хто відкриває перед нею невичерпну скарбницю знань і невмирущих моральних цінностей. І якщо тобі в житті пощастило, і ти зустрів справжнього вчителя, своє життя ти проживеш недаремно. Частинка його серця, його самого буде в твоєму житті вічно чвітити й допомагати вижити в найскрутніші часи. Промайнуть роки, але пам*ять повертатиме нас до найкращої пори життя - шкільної. І це завдяки вам, дорогі вчителі.
Особисто я люблю усіх вчителів нашої школи, тому що усі вони - найкращі!!...)

P.S президент школи)

Повідомлення відредагував _Dasha_ - Четвер, 21/04/2011, 16:27

VikusikДата: П'ятница, 22/04/2011, 12:32 | Повідомлення # 6
Рядовой
МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ ШКОЛА №6 І ЇЇ ВЧИТЕЛІ: ПАВЛО ВАСИЛЬОВИЧ, НАШ УЛЮБЛЕНИЙ ДИРЕКТОР НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА, ВАЛЕНТИНА КУЗМІВНА, ІРИНА ІВАНІВНА, ОЛЬГА ПЕТРІВНА, ЛИХОБАБА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА, УКРАЇНЕЦЬ ОЛЬГА ІВАНІВНА. biggrin yes smile

ленаДата: Четвер, 12/05/2011, 17:30 | Повідомлення # 7
Рядовой
ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ МИ УСІ ХОЧЕМО ПОДЯКУВАТИ ВАМ ЗА ТУ ДОБРОТУ ЯКУ ВИ НАМ РОБИТЕ.

ЖекаДата: Середа, 25/05/2011, 11:27 | Повідомлення # 8
Рядовой
Мій улюблений учитель Валентина Кузмівна. biggrin

EluzionistДата: Четвер, 13/10/2011, 21:43 | Повідомлення # 9
Рядовой
Репутація: 4
ыы)
ну Як Сказати, еліта нашой школи це є Катерина Павлівна, Олена Володимирівна,Валентина Кузьмівна , Валентина Григорівна, Наталія Миколаївна, ну і Вчителі Фізкультури) biggrin

Повідомлення відредагував Eluzionist - Четвер, 13/10/2011, 21:43

MarinkaДата: Вівторок, 03/04/2012, 09:17 | Повідомлення # 10
Рядовой
Павло Васильович the best of the best!!!!!!!! biggrin biggrin biggrin

НадяДата: П'ятница, 06/04/2012, 16:23 | Повідомлення # 11
Рядовой
Всі ми живемо в невеличкому місті Шепетівка. Всі ми ходимо до нашої улюбленої школи №6. І всі ми любимо нашу першу вчительку КОНДРИШИНУ ОЛЕНУ СЕРГІЇВНУ. Вона навчила нас читати, писати, рахувати, малювати і творити. А саме головне, вона навчає нас думати і вільно висловлювати свої думки. Для цього вона не шкодує ні свого особистого часу ні здоров'я. Ми впевненні, що все чому Ви нас навчали стане нам в пригоді в подальшому житті!!!

ТетянаДата: Четвер, 19/04/2012, 19:43 | Повідомлення # 12
Рядовой
Я обожнюю Олену Валеріївну . Не тільки через те , що вона мій класний керівник , а ще за її мудрість , доброту та розважливість.... А найголовніше за гарний приклад та чудове викладання предмету !!!!! Олена Валеріївна the best.. biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

НадяДата: П'ятница, 17/05/2013, 17:39 | Повідомлення # 13
Рядовой
У всіх нас є  улюблені предмети і вчителі. Як правило, ці вчителі викладали ті самі улюблені предмети як: українська мова та література, світова література, алгебра та геометрія, історія, англійська мова, біологія, географія, фізика та хімія,образотворче та трудове навчання. Одним словом всі вчителі НАЙКРАЩІ

МалаДата: Субота, 18/05/2013, 09:22 | Повідомлення # 14
Рядовой
У нашій школі багато хороших вчителів . Я хочю подякувати їм  за те, що вони нас вчать і якими б ми не були вони нас всеодно люблять .

Повідомлення відредагував Мала - Понеділок, 20/05/2013, 14:47

Натусі4каДата: Понеділок, 27/05/2013, 09:59 | Повідомлення # 15
Рядовой
Я навчаюсь у найкращій ,найоригінальнішій ,найдружнішій школі в місті...Це наша улюблена ЗОШ №6. У нашому маленькому школі-містечку кожен учень проживає своє власне життя.....І це дійсно вражає)  І тут усі вчителі  дуже кваліфіковані та класні) Ми їх любимооо)

Форум » Про школу » Про школу » Улюблені вчителі! (Тема про своїх улюблених вчителів)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Шепетівська ЗОШ №6 © 2016