П'ятница, 28/02/2020, 01:35
Вітаю Вас Гость | RSS

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Меню сайту
Наше опитування
Як ви оціните наш сайт?

Результати
Архів опитування

Всього голосувало: 1055
Обговорити опитування на форумі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Центри учнівського самоврядування

1. Навчально-пізнавальний центр: 

 Допомога у організації предметних тижнів, предметних гуртків. Проведення інтелектуальних ігор, конкурсів. Контроль успішності учнів, надання допомоги учням, які відстають у навчанні. Контроль за підготовкою до уроків.

Лідер центру - Молодецька Марія

 

 

 2. Центр захисту прав дитини: 

 Діяльність загону «Милосердя», волонтерів, допомога ветеранам, людям похилого віку, учням, які потребують соціального захисту, учням-переселенцям зі сходу України та Криму. Організація доброчинних акцій.

Лідер центру - Жук Артур

 3. Центр дисципліни і порядку:

Контроль за відвідуванням,виконанням статутних вимог (форма, спізнення).Організація зустрічей з працівниками правоохоронних органів, лекцій, виховних заходів, випуск листівок. Право-виховна робота з учнями, які схильні до правопорушень.

Лідер центру - Ігнашина Вероніка

 4. Центр творчого розвитку:

 Організація змістовного дозвілля учнів. Участь у міських, обласних заходах конкурсах, допомога у проведенні учнівських лінійок,вечорів відпочинку, конкурсів художньої самодіяльності. Організація виставок.
Лідер центру - Шикера Аліна
 

5. Прес-центр : 

Збір та оформлення інформації про заходи, конкурси, які проводяться у закладі та за межами. Випуск стінних листівок, газет, повідомлень, оголошень, налагодження зв’язків з учнями інших шкіл міста, області, держави та за її межами.
Лідер центру - Олар Марина
 

 

6. Спортивно-оздоровчий центр: 

 Допомога у проведенні спортивних змагань. Організація туристично-краєзнавчих експедицій, екскурсій, походів. Організація ранкової зарядки, фізкультхвилинок на перервах. Перевірка санітарного стану та озеленення кабінетів.
Лідер центру - Рудас Денис
 
Вхід на сайт
Наш герб

Шепетівська ЗОШ №6 © 2020