Четвер, 25/02/2021, 11:17
Вітаю Вас Гость | RSS

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Меню сайту
Наше опитування
Як ви оціните наш сайт?

Результати
Архів опитування

Всього голосувало: 1176
Обговорити опитування на форумі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформатика 5-9 класи

   Курс «Інформатика» у 5 класі є перехідним від курсу «Сходинки до інформатики» до систематичного курсу «Інформатика», що вивчатиметься в 6-9 класах. У ньому курсі повторюються і розширюються знання, набуті під час вивчення курсу «Сходинки до інформатики», закріплюються здобуті навички.
   При його вивченні учні продовжують оволодівати основними навичками роботи з комп`ютером, знайомитися з його можливостями, розвивають логічне мислення, навчаються використовувати комп`ютер для складання текстів та малювання, використовувати прикладні програми, закріплюють знання основних алгоритмічних структур, навчаються складати алгоритми різних дій, алгоритми для виконавців з різними системами команд, розвивають свої творчі здібності.       Авторами програм передбачена можливість вивчення цього курсу також учнями, які не вивчали курс "Сходинками до інформатики".Це стає можливим завдяки включенню до програмного матеріалу 5 класу ряду основних питань з кожної теми на повторення і закріплення матеріалу, що вивчався у 2 - 4 класах.

У програмі цього курсу передбачено кілька напрямів навчальної та розвиваючої діяльності учнів.                                                                                                                              

   Перший напрям - прикладний. Учні здобувають навички роботи з об`єктами операційної системи, використання прикладних програм для обчислення, підготовки та редагування текстів у текстовому редакторі, створення малюнків у графічному редакторі.
   Другий етап - алгоритмічний. Учні повинні закріпити поняття виконавця, його системи команд, алгоритму, вміти складати і записувати нескладні алгоритми для виконавців, відшукувати та застосовувати алгоритми у своїй практичній та учбовій діяльності. Усе це спрямовано на розвиток логічного мислення учня, вмінь аналізувати, розкладати задачу на підзадачі.
   Третій напрям - розвиваючий. учні розвивають свої творчі здібності та логічне мислення шляхом виконання різноманітних творчих завдань, як у процесі роботи з прикладними розвиваючими програмами (конструктори, кросворди, логічні ігри, задачі), так і на теоретичній частині уроку.                                                                                                                 

   Для забезпечення вивчення курсу необхідні такі програмні засоби:
  •     Операційна система Windows;
  •     Клавіатурний тренажер;
  •     Текстовий редакторWordPad;
  •     Графічний редактор Paint;
  •     Комп`ютерні виконавці;
  •     Комплекс навчально-розвивальних ігрових програм

Навчальна програма 5 клас

Вхід на сайт
Наш герб

Шепетівська ЗОШ №6 © 2021