Шепетівська ЗОШ №6 - Організація харчування
Неділя, 26/02/2017, 13:42
Вітаю Вас Гость | RSS

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
Хмельницької області

Меню сайту
Наше опитування
Як ви оціните наш сайт?

Результати
Архів опитування

Всього голосувало: 990
Обговорити опитування на форумі
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Організація харчування

Організація шкільного  харчування

Людина народжується здоровою,

                   всі хвороби приходять з їжею.
                                                                                                                              Гіппократ.

Питання здорового харчування завжди залишається актуальним, тим паче серед школярів. Це не тільки належний розвиток системи травлення, шлункового тракту, а й нервової, кістково-м‘язової системи та й узагалі всіх життєво важливих органів. Правильний раціон впливає на працездатність дитини, а відтак і на рівень засвоєння корисної інформації, рівень отримання якісних знань. А теперішнє покоління полюбляє «вуличну їжу», чіпси, колу і т.д. Тому зростає кількість захворювань серед школярів травної системи.  

  Одним з першочергових завдань навчального закладу є збереження здоров’я учнів, а саме створення умов для організація збалансованого харчування дітей.

Адміністрація уклала договір з ПП Савчук Т.І.  Проведено тендер на харчування (використано чималі кошти). ПП Савчук Т. І. сумлінно підійшла до роботи. А саме:

  • закуплено посуд на суму ~10,000  грн
  • вчасно оформлені всі дозвільні документи, які необхідні для роботи шкільної їдальні;
  • складено списки постачальників, графіки та маршрути постачання;

- наявні договори на постачання продуктів. Вся продукція надходить з супровідною документацією (сертифікати якості та якісні посвідчення);

-наявне щоденне та перспективного меню, погоджене  держсанепідслужбою;

-оформлено  калькуляційні  та технологічні картки;

- наявний графік завезення продуктів у заклад;

 Організовано продаж і буфетної продукції. Продаж буфетної продукції здійснюється за готівку. Ціни -  відповідають нормам.

Організовано за кошти міського бюджету  повне 100%-ве  харчування учнів 1-4 класів, пільгових категорій (173 уч, 53%) з розрахунку  – 6 грн на дитину у відповідності до кошторисних визначень по закладах освіти.

      Забезпечуються обідами і учні, які відвідують групу продовженого дня (в середньому  30 учнів).  Оплата здійснюється за рахунок  батьківських коштів. Вартість обіду становить 7 грн.

За рахунок  ПП Савчук Т.І. харчуються 4 учнів.

      Питання організації харчування контролюємо і звітуємо на  нарадах при директорові, педагогічних нарадах  та засіданні батьківського комітету.

  Багаторічний досвід спостережень лікарів і педагогів показав, що учні, які не споживають під час навчального дня гарячу їжу,швидше стомлюються, частіше скаржаться на головні болі, втому, на болі в шлунку, поганий присмак у роті, поганий настрій і знижену працездатність. До того ж, згідно зі статистикою, хвороби шлунка серед дітей шкільного віку займають друге місце після захворювань опорно-рухового апарату.

      Словом, все більше фактів говорить на користь обов'язкового гарячого харчування для всіх школярів під час їх перебування в школі.

  Наша шкільна їдальня працює для всіх учнів і вартість гарячого сніданку  не перевищує вартості упаковки чіпсів, тобто близько 5-7 грн. Адміністрація закладу впевнена, що  якісне харчування (і в школі, і вдома) — це найважливіший чинник зміцнення здоров’я  школяра, а відтак і запорука його нормального фізичного й інтелектуального розвитку.

 

Т.В.Дякун, відповідальна за організацію харчування      

Вхід на сайт
Наш герб
Архів записів
Січень 2016
Лютий 2016
Березень 2016
Квітень 2016
Травень 2016
Червень 2016
Липень 2016
Серпень 2016
Вересень 2016
Пошук

Шепетівська ЗОШ №6 © 2017