П'ятница, 28/02/2020, 00:55
Вітаю Вас Гость | RSS

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Меню сайту
Наше опитування
Як ви оціните наш сайт?

Результати
Архів опитування

Всього голосувало: 1055
Обговорити опитування на форумі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Порядок подання та розгляду заяв

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування)

  1. Учасники освітнього процесу подають заяву директору  школи про випадки булінгу по відношенню до дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу.
  2. Директор школи розглядає заяву в день її подання та видає наказ про проведення розслідування.
  3. Директор школи для прийняття рішення за результатами розслідування створює  Комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) та скликає її засідання. До складу Комісії входять директор школи, педагогічні працівники (у тому числі психолог), батьки постраждалого та булера для прийняття рішення за результатами розслідування та виконання відповідних заходів реагування.
  4. Проводиться повне та неупереджене розслідування щодо випадків булінгу (цькування) з залученням осіб від яких отримали інформацію.
  5. Рішення Комісії реєструється в окремому журналі, зберігається в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.
  6. Потерпілий чи його законний представник також можуть звернутися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювеніальна поліція) та Службу у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування).
Вхід на сайт
Наш герб

Шепетівська ЗОШ №6 © 2020