П'ятница, 28/02/2020, 01:22
Вітаю Вас Гость | RSS

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Меню сайту
Наше опитування
Як ви оціните наш сайт?

Результати
Архів опитування

Всього голосувало: 1055
Обговорити опитування на форумі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Старостат

Старостат:

  звітує про результати навчально-виховної роботи на класних зборах, засіданнях старостату та учнівської ради школи;

   є безпосереднім зв'язковим між учнівською радою, колекти­вом? класу та класним керівником (доводить до їхнього відо­ма плани, завдання, рішення учнівської ради, центрів самов­рядування).

План навчання членів старостату

День проведення навчання — третій вівторок місяця

 

Вересень

1. Планування роботи на І семестр (за пропозиціями учнів та згідно з перспективним планом роботи колективу).

2. Вибір основних напрямів роботи (інформації, бесіда).

3. Практичне заняття

Складання плану роботи на І семестр (КТС).

• Оформлення класного куточка (практична робота). Огляд куточків. Ознайомлення з різними засобами і формами оформлення куточків.

 

Жовтень

1. Актив класу та його функції. (Бесіда, рекомендації.)

2. Робота у класі (бесіда).

3. Практичне заняття

Огляд планів роботи у куточках класів. Визначення найконкретніших планів (ознайомлення з критеріями оцінювання планування).

Складання плану проведення осінніх канікул (КТС «Банк цікавих ідей»).

Листопад

1. Форми підсумовування роботи класного колективу (КТС «Калейдоскоп цікавих справ», інтерв'ю, робочий збір, гра «Вільний мікрофон» тощо).

2. Плани та завдання роботи органів самоврядування в класі на листопад-грудень.

3. Практичне заняття

Зустріч за «круглим столом». Обмін досвідом роботи органів

самоврядування.

Грудень

1. Робочі класні збори. Методика та форми їх проведення (ознайомлення з методичними рекомендаціями щодо проведення зборів).

2. Робота фізорга, (розповідь-бесіда).

3. Практичне заняття

Робочі класні збори (ділова гра; демонстрація різних форм проведення).

Складання плану проведення зимових канікул (КТС «Банк цікавих ідей»).

Як бути старостою в класі

Посада старости передбачає велику кількість обов’язків і відповідальність. Таку функцію можуть виконувати виключно сумлінні учні. Вони повинні вміти організовувати колектив для роботи і мати хороші оцінки.

Інструкція

1.        Виробляйте самодисципліну. Зрозумійте, що староста повинен бути прикладом для інших учнів. Тому пропуски занять можуть негативно позначитися на ставленні до вас вчителів та учнів. Намагайтеся також показувати позитивну академічну успішність. Це буде величезним плюсом.

2.        Ведіть журнал відвідуваності занять. Відзначайте кожен день пропуски буквою «Н» в тому випадку, якщо учень не був присутній з неповажної причини. «У» — якщо він заздалегідь сказав, чому він не може бути на уроках. «Б» — якщо надана довідка медичної установи, де учень проходив лікування чи обстеження. В кінці кожного тижня і місяця підводите підсумок всіх пропусків, ставлячи цифру у відповідній графі. Надавайте журнал на розпис вчителям після кожного заняття і на перевірку в кінці місяця.

3.        Повідомляйте про всі порушення встановленого порядку в навчальному закладі. У кожній школі є особливий регламент, який забороняє наносити шкоди власності закладу, змінювати розклад занять або ще якимось чином сприяти дезорганізації навчального процесу. Кожна школа може ще включати свої додаткові пункти до загальних правил. Завдання старости — негайно доповідати про побачені порушення класному керівникові або адміністрації школи.

4.        Виступайте в якості лідера-організатора різних заходів. Крім навчального процесу, в школі та за її межами постійно проходять олімпіади, турпоходи, спортивні заходи. Звичайно, для кожного такого події потрібен хороший організатор від усіх учнів груп. Для вашого класу їм повинні стати ви як староста. Підберіть собі одного або кількох помічників. Розкажіть всім про майбутній захід. Визначте кожному учневі роль, яку він повинен виконати для проведення.

5.        Допомагайте однокласникам. Завдання старости — не просто бути краще за своїх однокласників за оцінками і дисципліни, а й допомагати їм в складні моменти. У кожного з них може виникнути конфліктна або складна ситуація. Вам необхідно вирішувати подібні випадки спільними зусиллями.

 

 

                                           


Вхід на сайт
Наш герб

Шепетівська ЗОШ №6 © 2020