Четвер, 25/02/2021, 11:39
Вітаю Вас Гость | RSS

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Меню сайту
Наше опитування
Як ви оціните наш сайт?

Результати
Архів опитування

Всього голосувало: 1176
Обговорити опитування на форумі
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Відповідальність

Відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування) згідно статті 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення

  1. Відповідальність за доведені факти булінгу, вчинені учасниками освітнього процессу настає у відповідності до чинного законодавства та визначаєтьсч рішенням суду.
  2. Відповідальність за доведені факти булінгу (цькування) вчинені учнями (малолітніми або неповнолітніми особами віком від 14 до 16 років) у відповідності до чинного законодавства несуть їх батьки, або законні представники та визначаються рішенням суду. За свої  дії громадяни від 16 років несуть відповідальність особисто.
  3. Працівники закладу, приховували/не реагували на вчинення булінгу в закладі освіти притягуються до дисциплінарної/адміністративної відповідальності за рішенням адміністрації школи.
  4. Директор школи за неповідомлення уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процессу в закладі притягується до адміністративної відповідальності у відповідності до чинного законодавства.

 

Вхід на сайт
Наш герб

Шепетівська ЗОШ №6 © 2021