П'ятница, 23/03/2018, 21:54
Вітаю Вас Гость | RSS

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Меню сайту
Наше опитування
Як ви оціните наш сайт?

Результати
Архів опитування

Всього голосувало: 1029
Обговорити опитування на форумі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Лютий » 6 » До уваги учнів 11 класу
16:23
До уваги учнів 11 класу
Реєстрація на ЗНО
   З шостого лютого розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів.
  Тестування проходитимуть з української мови і літератури, французької, німецької, іспанської, англійської, російської мов, математики, історії України, біології, фізики, географії, хімії. Кожен абітурієнт має право складати ЗНО не більше як з чотирьох предметів.
  Цьогоріч введено мінімальні новації, що стосуються ЗНО: тестування проходитимуть з 23 травня до 16 червня, будуть дійсні сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років.
  Обов’язковим для всіх випускників є оцінювання з української мови і літератури, математики або історії України і одного предмету на вибір. Виконання всіх або частини завдань сертифікаційної роботи з цих трьох предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації.
  Для реєстрації абітурієнту необхідно чітко визначитися із предметами, з яких проходитиме тестування, підготувати копію паспорта (або копію свідоцтва про народження), дві однакові фотокартки для документів розміром 3Х4 см, а для осіб з особливими освітніми потребами: висновок, наданий органами або закладами охорони здоров’я, про необхідність створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО.
Порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання
 
1. Подання реєстраційних документів особами, які бажають пройти зовнішнє оцінювання, а також унесення змін до реєстраційних даних (перереєстрація) здійснюються у строки, що встановлюються наказом Міністерства освіти і науки України.
 
 2. Особа, яка реєструється для проходження зовнішнього оцінювання, має подати до відповідного регіонального центру у визначений цим Порядком спосіб комплект реєстраційних документів, що містить: 
1) заповнену реєстраційну картку, оформлену на бланку, виготовленому за Технічним описом реєстраційної картки;
 2) копію паспорта громадянина України. 
 
3. На копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів «Згідно з  оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
 
4. Сформувати реєстраційну картку, скориставшись спеціальним сервісом, розміщеним на веб-сайті Українського центру, указавши такі дані:
 1) прізвище, ім’я, по батькові; 
2) число, місяць і рік народження; 
3) тип, серію (за наявності) та номер документа, на підставі якого здійснюється реєстрація; 
4) номери контактних телефонів;
 5) поштову адресу, за якою особі може бути надіслана офіційна кореспонденція; 
6) категорію випускника; 
7) відомості про навчальний заклад та клас, у якому навчається (для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року), або про здобуття повної загальної середньої освіти; 
8) перелік навчальних предметів, вибраних для проходження зовнішнього оцінювання; 
9) назви навчальних предметів, з яких особі будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію (для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року); 
10) інформацію про населений пункт, де перебуватиме особа в дні проведення зовнішнього оцінювання (для випускників минулих років, учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, випускників поточного навчального року закордонних навчальних закладів); 
11) назву мови національної меншини, якою особа бажає отримати 13 завдання сертифікаційної роботи (у разі потреби); 
12) номер і дату медичного висновку (для осіб з особливими освітніми потребами); 
13) адресу електронної пошти та регіональний центр, у зоні обслуговування якого буде проходити зовнішнє оцінювання (для осіб, які не можуть указати відповідну поштову адресу в Україні, з числа осіб, які проживають або навчаються за кордоном, або осіб з неконтрольованої території). 
 
5. Для оформлення реєстраційної картки особа, яка бажає зареєструватися для участі в зовнішньому оцінюванні, повинна: 
1) заповнити частину «Заява». Для цього необхідно: зазначити своє прізвище (у родовому відмінку) та ініціали після найменування регіонального центру; власноруч написати заяву, у якій засвідчити бажання бути зареєстрованою для участі в зовнішньому оцінюванні, підтвердити факт ознайомлення з цим Порядком; проставити дату заповнення заяви та особистий підпис у спеціально відведених місцях; 
2) наклеїти у спеціально відведених місцях реєстраційної картки дві однакові фотокартки для документів (чорно-білі або кольорові) розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку. 
7. У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації особа може звернутися до пункту реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання або загальноосвітнього навчального закладу, у якому навчається. 
8. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року після формування комплекту реєстраційних документів подають його до закладу, у якому навчаються. 
Категорія: Новини школи | Переглядів: 183 | Додав: Наталі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Наш герб

Шепетівська ЗОШ №6 © 2018