П'ятница, 23/03/2018, 14:01
Вітаю Вас Гость | RSS

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Меню сайту
Наше опитування
Як ви оціните наш сайт?

Результати
Архів опитування

Всього голосувало: 1029
Обговорити опитування на форумі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Жовтень » 26 » Наукова робота
12:26
Наукова робота

     

        У ЗОШ №6 є багато гарних традицій, які підтримують, стимулюють, визнають розумних, старанних та наполегливих. Протягом навчального року учні та педагоги активно беруть участь у спільних цікавих проектах. 23 жовтня у закладі відбувся захід «Посвята в науковці». Це свято Інтелекту, Гордості й Таланту.

      Теза Ф. Бекона про те, що «знання – це сила» є як ніколи актуальною, але при цьому слід додати, що знання стає «потужною зброєю» в сучасному суспільстві лише в тому випадку, якщо реалізується в практичній діяльності. Саме тому захід «Посвята в науковці», який проходив у нашій школі, є особливо доречним.

       Шкільна наукова  еліта поповнилася новими членами, які люблять науку, прагнуть до саморозвитку,  самовдосконалення. Протягом 2014-2015 н.р. учні школи гідно представляли наш заклад на різноманітних конкурсах. Члени наукового товариства «Юний науковець» - переможці обласних, міських предметних олімпіад, конкурсів-захисту науково-дослідницьких робіт, Всеукраїнських, обласних  та міських творчих інтерактивних конкурсів, фестивалів мистецтв. А саме :

  • члени шкільної філії МАН «Юний науковець» фізико-математичного факультету (Перерва Дмитро (7 кл.), Федорчук Іван (8 кл.),  Сапуга Надія,  Гунько Ярослав (10 кл.);
  •  члени шкільної філії МАН «Юний науковець» філологічного факультету (Українець Владислава, Лук'янчук Юрій (7 кл.), Собчук Олександра (5-А кл.), Тимощук Максим (6 кл.), Федорчук Іван (8 кл.), Мартинюк Дарина (9 кл.), Кашперук Наталія, Гончарова Інна (10 кл.);
  • члени МАН природничого та історичного факультетів (Мартинюк Дарина,  Турсунова Дарина, Поліщук Анастасія (9 кл.), Кучерук Катерина (10 кл.);
  •  творчі особистості (Ісек Карина, Юзлова Любов (7 кл.), Самчук Вікторія (8 кл,).

       Із нетерпінням чекали цього свята і наймолодші школярі. Оскільки саме тут на них чекав урочистий момент -  посвята в науковці.  Вони  є переможцями  шкільних олімпіад з української мови та математики серед учнів 3-4 класів (Авгітов Микола, Андрюшенкова Валерія (3-А кл.), Хоронжук Яна, Хомяк Людмила (3-Б кл.), Данильчук Юлія, Хавронюк Євгеній (4-А кл.), Бондар Дмитро, Федчук Анастасія (4-Б кл.).

      Із вітальним словом звернулася до присутніх заступник директора школи – Наталія Валеріївна Шевчук, яка зазначила, що саме школа дає можливість кожному розкрити свої здібності і таланти,  а наше повсякденне буття надає величезні можливості збагачувати свій духовний світ та закликала учнів активно брати участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, сміливо випробовувати свої вміння, знання, бути ерудованими, упевненими у собі. А також подякувала тим, хто допомагає долати вершини науки і підтримує на тернистому шляху до знань – батькам та вчителям. 

      Атмосфера під час проведення заходу була і справді неймовірною. Усміхнені обличчя, підготовлені художні номери, гарні виступи формували неповторне відчуття свята.

      Підсумовуючи, слід наголосити на тому, що даний захід є продуктивним середовищем для відзначення обдарованих дітей, нових талановитих науковців, розкриття творчого потенціалу школярів, а також є мотивом для подальшої роботи над собою. І нехай щорічний «Посвята в науковці» дає потужний старт для всіх талановитих учнів!

Категорія: Новини школи | Переглядів: 176 | Додав: irish@ | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1  
ТАК ТРИМАТИ! ЗА ВАМИ МАЙБУТНЄ!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Наш герб

Шепетівська ЗОШ №6 © 2018