Середа, 12/12/2018, 12:54
Вітаю Вас Гость | RSS

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Меню сайту
Наше опитування
Як ви оціните наш сайт?

Результати
Архів опитування

Всього голосувало: 1045
Обговорити опитування на форумі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Грудень » 2 » Навчання в НУШ
08:23
Навчання в НУШ

Нова українська школа – це:
- виважені та вмотивовані вчителі з принципово новим способом мислення, які усвідомлюють, що навчають дітей жити, формують важливі компетентності. Вони партнери та порадники дітей і їхніх батьків;
- діти – вільні пошуковці, які розуміють, що таке життєві цінності. Вони навчаються у комфортному середовищі.
У закладі облаштовані класні кімнати за стандартами новітнього освітнього простору для першокласників.  З метою ефективної організації групової ігрової, проектної та дослідницької діяльності,  у закладі створено необхідне навчальне освітнє середовище, яке спрямоване на розвиток дитини і мотивації її до навчання. 
У навчальних кабінетах закладу наявне мультимедійне обладнання. Навчання  організовано за домогою комп'ютерних технологій, інтернету, відеоуроків. Учні,  вміють осмислювати отриману інформацію, трактують її, застосовують в конкретних умовах; водночас думають, розуміють сутність речей, уміють висловлювати особисту думку. Педагоги Кондришина О.С., Лукащук Л.М.  використовують на уроках  інтерактивні технології навчання. Однією з їх складових є метод «Крісло автора».
Учителі урізноманітнюють варіанти організації навчального простору в класі, використовуюючи новітні, мобільні робочі місця, які легко трансформувати для групової роботи. Навчання першокласників відбувається за зручними сучасними одномісними партами, що виготовлені згідно з  чинними в Україні стандартами.
З метою забезпечення дослідницької діяльності учнів, формування самостійності, для організації індивідуальної роботиз дітьми, роботи  в парах, у малих группах облаштовані навчальні осередки, які відображають потреби та  інтереси дітей.
       У класах створено такі навчальні осередки:
- навчально-пізнавальної діяльності (з партами/столами), який включає в себе науково-дослідницьку зону з невеликим куточком живої природи, календар важливих дат та позаурочних чи загальношкільних заходів;
- змінні тематичні осередки (дошки/фліп-чарти/стенди для діаграм з ключовими ідеями);
- гри (настільні ігри, інвентар для рухливих ігор);
- художньо-творчої діяльності (контейнери  для зберігання приладдя); 
-куточок живої природи (спостереження та догляд за рослинами);
 - відпочинку (килимом для сидіння та гри, стільці, пуфи); 
- дитяча класна бібліотечка;
- осередок вчителя (стіл, стілець, комп’ютер, полиці/ящики, шафи для зберігання дидактичного матеріалу тощо).
Педагоги проводять ранкові зустрічі, під час яких  відбувається розвиток важливих навичок дітей, серед яких - навички спілкування, академічні і соціальні навички. Практика ранкових зустрічей сприяє  створенню у класі позитивного настрою та спокійної, виваженої, доброзичливої  поведінки. 
 З метою організації навчального процесу та реалізації інтегрованого навчання 1-х класах частково закуплено дидактичний матеріал, педагоги активно використовують  набори LEGO, які допомагають дітям опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно. При цьому вчителі застосовують пошукові методи навчання, які стимулюють дітей до навчання у більш цікавий та належний спосіб.

            

            

            

Категорія: Новини школи | Переглядів: 26 | Додав: irish@ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Наш герб

Шепетівська ЗОШ №6 © 2018